Tijdens dit Vision Dinner zal Paul Beelen, Head of IT & Technology PMO bij Coca-Cola HBC, delen hoe hij de tijd voor het voorraadbeheer in magazijnen aanzienlijk heeft verminderd met behulp van AI-gestuurde drones, van twee dagen naar slechts vier uur. Hij zal ook ingaan op hoe het gebruik van Digital Twins en real-time productieanalyse heeft geleid tot een vermindering van het waterverbruik met 20%, en hoe data lakes worden gebruikt om transport te optimaliseren en verspilling in zijn fabrieken te verminderen. Daarnaast zal Paul use cases delen van hoe AI verder wordt toegepast bij Coca-Cola, inclusief in HR en klantenservice.
Paul Beelen, Coca Cola HBC
Head of IT & Technology PMO
Paul Beelen is de Head of IT & Technology PMO bij Coca-Cola Hellenic Bottling Company, waar hij een team van 80 scrum masters leidt en 172 agile teams superviseert. Hij is verantwoordelijk voor het aandrijven van IT-levering, portfoliomanagement en het leiden van de agile transformatie van het bedrijf. Met uitgebreide ervaring in het werken met internationale teams, wordt Paul erkend als een leider op het gebied van digitale innovatie en agile methodologie.
Onder leiding van Paul Beelen, Head of IT & Technology, maakt Coca-Cola Hellenic Bottling Company gebruik van data-gedreven innovaties zoals kunstmatige intelligentie (AI), drones en Digital Twins om productie- en supply chain-processen te optimaliseren.
Tijdens een Vision Dinner op 12 juni zal Paul delen hoe hij de tijd voor het voorraadbeheer in magazijnen aanzienlijk heeft verminderd door middel van AI-gestuurde drones, van twee dagen naar slechts vier uur. Hij zal ook ingaan op hoe het gebruik van Digital Twins en real-time productieanalyse heeft geleid tot een vermindering van het waterverbruik met 20%, en hoe data lakes worden gebruikt om transport te optimaliseren en verspilling in de fabrieken te verminderen. Daarnaast zal Paul voorbeelden delen van hoe AI verder wordt toegepast bij Coca-Cola, inclusief in HR en klantenservice.
Heeft u uitdagingen in het effectief beheren en benutten van data binnen uw eigen organisatie? Doe mee en leer van de praktische toepassing van AI, Digital Twins en agile transformatie bij Coca-Cola. Maak verbinding met vakgenoten tijdens de ronde tafel discussies na Paul’s presentatie en krijg waardevolle inzichten in data-gedreven efficiëntie. Zorg dat je jouw plaats nu reserveert!
Locatie: Restaurant de HFSLG, Bosch en Duin
17:30 | Start programma (inclusief presentatie, discussie en 3-gangen diner)
20:30 | Einde formeel programma, gelegenheid voor informeel netwerken
Leaders in Data
Engels
CPD Punten | 2 punten