Tijdens het Vision Dinner zal Hans Janssen, CFO bij FrieslandCampina, inzichten delen over hoe CFO’s deze uitdagingen kunnen navigeren. Hij zal bespreken hoe winstgevendheid te behouden tijdens een recessie, strategieën voor het aanpakken van duurzaamheidregelgeving, de impact van nieuwe technologieën op de rol van CFO’s, en hoe innovatie kan worden bevorderd.
Hans Janssen, FrieslandCampina
CFO
Sinds mei 2021 is Hans Janssen CFO bij FrieslandCampina. Voor deze rol was hij CFO bij Heijmans, een bouw- en infrastructuurbedrijf, vanaf 2017. Daarvoor was hij negen jaar CFO bij Mediq, een zorgbedrijf. Janssen’s carrière begon bij Unilever, waar hij 17 jaar werkzaam was in verschillende financiële en operationele functies, met steeds grotere verantwoordelijkheden in Nederland, het VK, Singapore en Maleisië.
Finance Practice Leader
Michael Kerlin leidt de Finance-praktijk van IBM in Noord- en Centraal-Europa. In deze rol werkt hij nauw samen met financiële leiders om transformatieprogramma’s te definiëren, ontwikkelen en implementeren met behulp van de nieuwste innovaties en best practices van IBM en haar partners.
Michael trad in 2006 in dienst bij IBM Nederland en heeft meer dan 25 jaar praktijkervaring in businesstransformatie en operationeel management, wereldwijd en binnen diverse sectoren. Hij behaalde een MBA aan de Rotterdam School of Management en is sinds 2003 geregistreerd als Certified Practising Accountant (CPA) in Australië.
Client Partner SAP
Geert de Vet is een managementconsultant en strategisch adviseur met meer dan 25 jaar ervaring in de technologie- en financiële sector. In zijn rol als Vice President bij Capgemini en later CGI heeft hij diverse projecten geleid die hebben bijgedragen aan succesvolle digitale transformaties in zowel de private als publieke sector. Als Director van de Public & Health sector bij SAP initieerde hij de strategische samenwerkingsovereenkomst tussen SAP en de Nederlandse overheid.
Met een achtergrond in bedrijfseconomie en een passie voor innovatie heeft Geert talloze organisaties geholpen om efficiënter en duurzamer te opereren. Het implementeren en beheren van SAP-systemen stond hierbij vaak centraal. In zijn huidige rol als SAP-partner bij IBM richt hij zich sterk op transformatie binnen Finance en Supply Chain.
Geert was tevens lid van de adviesraad van Rabobank 3B Hoek. Naast zijn werk is hij al decennialang actief betrokken bij het inzamelen van geld voor goede doelen als lid van Round Table International en Lions International.
De rol van de moderne CFO is geëvolueerd van alleen verantwoordelijk zijn voor de financiële levensvatbaarheid van een organisatie. Tegenwoordig speelt financiën een cruciale rol in het mogelijk maken van operaties, innovatie en duurzaamheid. Als gevolg hiervan staan CFO’s voor een reeks directe uitdagingen, waaronder de economische vertraging, de stijgende kosten van grondstoffen en energie, en de noodzaak om duurzaamheidregelgeving te navigeren.
Hans Janssen, CFO bij FrieslandCampina, pakt deze crises aan terwijl hij de winstgevendheid behoudt en de langetermijnstrategie van de organisatie waarborgt. Tijdens het Vision Dinner zal Hans inzichten delen over hoe CFO’s deze uitdagingen kunnen navigeren. Hij zal bespreken hoe winstgevendheid te behouden tijdens een recessie, strategieën voor het aanpakken van duurzaamheidregelgeving, de impact van nieuwe technologieën op de rol van CFO’s, en hoe innovatie kan worden bevorderd.
Locatie: Restaurant de HFSLG, Bosch en Duin
17:30 | Start programma (inclusief presentatie, discussie en 3-gangen diner)
20:30 | Einde formeel programma, gelegenheid voor informeel netwerken
Finance Executives
Engels
CPD Punten | 2 punten