FlevumExecutiveCorporate

 

Het netwerk dat MKB ondernemers in staat stelt om op een efficiënte wijze vele honderden nieuwe contacten te genereren. Het netwerk is landelijk dekkend, maar heeft een regionale verankering.

 

Flevum Executive is de ingang naar hèt netwerk voor leidinggevenden in Nederland, algemeen, vakinhoudelijk of sectorspecifiek.

 

Bestuurders en directie van corporate Nederland ontmoeten elkaar, ontwikkelen gezamenlijk een toekomstvisie en debatteren over actuele thema’s.

 
 

Status Beschikbaarheid

Beschikbaar

Zorg | Meeting 'RVE-ontwikkeling'

RVE fase II

Dirk Jan Verbeek, Voorzitter Raad van Bestuur GHZ

 

Resultaat Verantwoordelijke Eenheden (RVE’s), een groeiend concept in de zorg. Ook het Groene Hart Ziekenhuis is drie jaar geleden begonnen met het invoeren hiervan en de resultaten mogen er zijn. Nu, na drie jaar, vindt evaluatie plaats, rekening houdend met nieuwe verhoudingen in de driehoek Patiënt, Verpleegkundige en Medisch Specialist en de nieuwe realiteit van verdere marktwerking, DOT’s, groei C-segment ev.
Het is bijna onmogelijk om te ontkomen aan de invoering van RVE’s. Het doel van RVE’s is om de logistiek en bedrijfsvoering rondom een groep patiënten zo efficiënt mogelijk te regelen. In het huidige landschap van vergrijzing en bezuiniging wordt het steeds lastiger om alle patiënten te behandelen, als er niet efficiënt gewerkt wordt.

Is dit gelukt in het GHZ? Dirk Jan Verbeek wisselt graag met u van gedachten over zijn ervaringen op dit gebied. Wat kan er geleerd worden van de ervaringen van het GHZ en wat kan het GHZ van andere instellingen leren?

Deze bijeenkomst maakt onderdeel uit van het jaarprogramma van Flevum Zorg en is bedoeld voor kennisuitwisseling tussen leden Raad van Bestuur van zorginstellingen en directieleden uit de industriële sector.
 

Datum / tijd

Van: 05/04/2012 - 15:30
Tot: 05/04/2012 - 19:00

Locatie

Zorgcentrum Ronssehof
Gouda

 

Onderdeel van Flevum Executive zijn: